Ważne wydarzenia
Freediving w Krabie - dołącz do sekcji!

Krabowa sekcja freedivingowa to najlepsza okazja do trenowania freedivingu w Krakowie pod okiem Mistrza Polski z 2013r. przez niemal cały rok akademicki.

2019-09-06
Rekrutacja trwa! Zacznij przygodę z nurkowaniem w AKP Krab AGH!

Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? Przyjdź na spotkanie informacyjne w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a, zaczynamy 2.10 i spotykamy się w kolejne poniedziałki, środy oraz piątki o 20:00!

2019-09-06
Relacja z kursu PFD 1 na Elbie

W ostatnim tygodniu maja, podczas krabowego obozu szkoleniowego było mi dane po raz pierwszy spróbować freedivingu...

2019-07-10
Złota Blacha dla AKP Krab AGH

 AKP Krab AGH po raz kolejny doceniony na Zlocie Instruktorów i Działaczy KDP PTTK!

2019-01-18

Krab nurkuje dla WOŚP - 2014

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypadł na 12 stycznia. Wydarzenie to wiąże się zawsze z wieloma imprezami mającymi na celu zebranie środków na cele charytatywne. W tym roku po raz pierwszy zaangażował się również Akademicki Klub Podwodny Krab AGH.

Od samego rana instruktorzy nurkowania zabierali osoby chętne na podwodna wycieczkę na basenie TS Wisła. AKP Krab AGH udostępnił cały potrzebny sprzęt, pomocnicy przygotowywali zainteresowanych do zejścia pod wodę, instruktorzy omawiali najistotniejsze zagadnienia związane z nurkowaniem, a nowi miłośnicy podwodnych przygód w napięciu czekali na upragniony moment oddychania pod woda.

Poziom emocji wcale nie opadał po wyjściu z wody. Każdy z uczestników wychodził z wielkim uśmiechem na twarzy i chęcią powtórnego zasmakowania podwodnego życia. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, wspólnymi silami udało się zapewnić nowe i ciekawe doświadczenie aż 43 osobom, które odwdzięczyły się szczodrymi datkami.

Klub podwodny AKP Krab AGH z pewnością po raz kolejny wspomoże Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy i weźmie udział w kolejnym finale. W tym roku udało się nam wspólnie zebrać nie bagatelną kwotę 1417,23zł !!

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Instruktorzy, pomocnicy oraz darczyńcy, bez Was ta impreza by się nie udała!!

Tekst: Zofia Boińska