Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!
Już 29.01.2022 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!

2022-01-19
Wyjazd stacjonarny do Egiptu - Safaga 17.03-24.03.2022

Ahoj Kraby!

Zapraszamy Was na wyjazd stacjonarny do Egiptu - Safagi.

Termin:
17.03.2022 - 24.03.2022 (od czwartku do czwartku).
2022-01-19
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Obóz - Elba

 

 

Morski Obóz Szkoleniowy na Elbie we Włoszech 2022

 

 

Elba już tuż tuż, dlatego przychodzimy dzisiaj z garścią informacji jak wygląda nasza największa chluba – morski obóz szkoleniowy.

W środę, 1 czerwca spotykamy się o 17:00 na Parkingu TS Wisła (ul Reymonta 22). Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 18:00. Wyjeżdżamy punktualnie, ponieważ następnego dnia MUSIMY zdążyć na prom na Elbę. Jeśli chodzi o bagaże, bardzo prosimy o rozsądne pakowanie - najlepiej do miękkich plecaków lub toreb, tak aby dla wszystkich starczyło miejsca w lukach bagażowych.

Wasze bagaże można podzielić na dwie kategorie: prywatne rzeczy (ubrania, jedzenie) oraz osobisty sprzęt nurkowy.

Jeżeli jedziecie na obóz aby wziąć udział w kursie, poprosimy Was o zgłoszenie się w ostatnim tygodniu przed wyjazdem do klubowego magazynu, gdzie zostanie dla Was dobrany sprzęt nurkowy: pianka, komputer, automat itp. Wszystko zapakowane zostanie w ikejkę:

która na Elbę dotrze ciężarówką razem z innym naszym ciężkim sprzętem takim jak butle, balast, sprężarki, pontony. Ciężarówka wyjedzie z Polski kilka dni przed autobusem, o czym zostaniecie powiadomieni w oddzielnej korespondencji. Wówczas przyniesiecie ikejki i razem załadujemy potrzebny sprzęt z magazynu tak, aby niczego nam na Elbie nie zabrakło. Jeżeli macie swój prywatny sprzęt nurkowy, to także prosimy o przyniesienie go wcześniej i zapakowanie na ciężarówkę: