Ważne wydarzenia
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za sezon 2018/2019

Zarząd AKP Krab AGH zaprasza na Walne Zebranie Członków klubu. W tym roku zgromadzenie ma charakter sprawozdawczy. Władze Klubu przedstawią podsumowanie roku szkoleniowego 2018/2019 oraz plany na kolejny sezon.

2019-11-02
Baseny testowe - czas start!

Baseny testowe dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem - czas start!

2019-10-15
Freediving w Krabie - dołącz do sekcji!

Krabowa sekcja freedivingowa to najlepsza okazja do trenowania freedivingu w Krakowie pod okiem Mistrza Polski z 2013r. przez niemal cały rok akademicki.

2019-09-06
Rekrutacja trwa! Zacznij przygodę z nurkowaniem w AKP Krab AGH!

Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? Przyjdź na spotkanie informacyjne w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a, zaczynamy 2.10 i spotykamy się w kolejne poniedziałki, środy oraz piątki o 20:00!

2019-09-06
Relacja z kursu PFD 1 na Elbie

W ostatnim tygodniu maja, podczas krabowego obozu szkoleniowego było mi dane po raz pierwszy spróbować freedivingu...

2019-07-10
Złota Blacha dla AKP Krab AGH

 AKP Krab AGH po raz kolejny doceniony na Zlocie Instruktorów i Działaczy KDP PTTK!

2019-01-18

Szkolenie w Krabie

 

Krab to 50 lat doświadczenia w szkoleniu płetwonurków. Największy i jeden z najstarszych klubów nurkowych w Polsce. Niestety jeden z ostatnich akademickich klubów płetwonurkowych tak licznych dawniej, który przetrwał transformację nie ulegając pokusie kapitalizmu i zachowując akademicki charakter. Tym bardziej cieszy nasza pozycja nr 1 w Polsce pod względem ilości szkolonych płetwonurków wg międzynarodowych standardów CMAS.


Jakość naszych szkoleń jest doceniana przez Komisję Działalności Podwodnej ZG PTTK, która powierza nam organizację i prowadzenie Centralnych Kursów Instruktorskich. Posiadamy Certyfikat Jakości wydany przez KDP ZG PTTK. Nasz Klub bierze czynny udział w tworzeniu nowych programów szkoleń, jest autorem nowych specjalizacji w federacji KDP/CMAS.
Krab to największe zaplecze instruktorskie, żadna baza czy centrum nurkowe nie może poszczycić się taką ilością doświadczonej kadry szkoleniowej.

Krabowska Szkoła Nurkowa wypracowana przez pokolenia instruktorów kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo szkoleń. Dużą wagę przykładamy do wstępnego przygotowania kursantów do kursów na wodach otwartych. Nie poddajemy się presji czasów i komercyjnego podejścia do szkoleń. Nie zajmujemy się masowym produkowaniem płetwonurków na kilkudniowych kursach, którzy nie są w stanie czerpać przyjemności z obcowania z podwodnym światem, ani nie są w nim bezpieczni.

 

Woda to nasz drugi dom... :)