Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Jubileusz 50 lat Kraba

 

Rok 2014 to bardzo ważna data w historii naszego Klubu; w tymże roku obchodziliśmy jubileusz 50-lecia naszej działalności!

Począwszy od 1964 roku Krab na stałe wpisał się w historię polskiego nurkowania szkoląc ogromną rzeszę płetownurków, instruktorów płetwonurkowania a także tworząc i wyznaczając standardy w tej dziedzinie. Dzięki ogromowi pracy i zaangażowania kolejnych pokoleń jego członków włożonych w nieustanny rozwój dziś możemy poszczycić się tytułem największego i najlepszego Klubu nurkowego w Polsce.

Obchody tak zacnego jubileuszu to duże wyzwanie ale i ogromna szansa na zaprezentowanie naszej działalności i pochwalenie sie naszymi sukcesami. W związku z tym Klub przygotował szereg imprez i atrakcji (nie tylko nurkowych) wplecionych w kalendarz na 2014 rok.

Poniżej znajdziecie opisy tych najważniejszych i najbardziej "medialnych"...

 

styczeń:

Krab nurkuje z WOŚP - w tym roku po raz pierwszy czynnie zaangażowaliśmy się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Wszyscy darczyńcy, którzy wrzucili co-nieco do krabowej puszki mogli spróbować jak się oddycha pod wodą i jakie to uczucie móc poruszać sie w trzech wymiarach. Zobacz relację tego wydarzenia w naszej Galerii...

 

 

marzec:

I Podwawelski Zimowy Spływ Płetwonurków Wisłą - pierwszy spływ Wisłą zorganizowany przez Kraba; po ilośći uczestników w wodzie oraz kibiców na brzegu wieszczymy, że nie ostatni. Sczegóły "techniczne" spływu znajdziesz tutaj. Zobacz również fotorelację z tego wydarzenia w naszej Galerii...

 

 

kwiecień:

 XI indywidualne Basenowe Mistrzostwa Polski we Freedivingu, których Krab był współorganizatorem. Klub wystawił silną reprezentacje na te zawody spośród członków naszej sekcji freedivingowej.

Relacja "z pierwszej ręki" autorstwa Wirgini Kotkowskiej "Vivi" - naszej klubowej freediverki, uczestniczki zawodów.

 

 

 maj:

Wyprawa klubowa Egipt 2014 - po raz kolejny udaliśmy się do słonecznego Egiptu a konkretnie do Hurgady. O tym co się tam wydarzyło - a działo się sporo  - możecie przeczytać w obszernej relacji z tego jakże udanego wyjazdu.

 

 

 

 

czerwiec:

Obóz szkoleniowy 2014 - po wielu latch wróciliśmy do dawnej tradycji organizowania morskich, zagranicznych obozów szkoleniowych. Tegoroczny obóz odbył się na sródziemnomorskiej wyspie Elba i w opinii wszystkich uczestników był to jeden z bardziej udanych wyjazdów klubowych. Dla tych co nie byli i dla tych co byli - relacja "na gorąco" prosto z Elby!

 

 

 

październik:

Krabowe spotkanie wspominkowe - tradycyjne już spotkanie kilku pokoleń Krabów! Wspaniała okazja do wzajemnej integracji, powspominania starych i tych nowszych czasów, odnowienia starych przyjaźni i ...

Zobacz relację z tego wydarzenia w naszej Galerii.

 

 

 

Konferencja nurkowa - kolejne wydarzenie zorganizowane przez AKP Krab AGH w ramach obchodów jubileuszu 50-lecia istnienia Klubu. Motyw przewodni konferencji: Nurkowanie - sport dla każdego.

Zobacz relację z tego wydarzenia w naszej Galerii.

 

 

 

Uroczysty, jubileuszowy bal - co tu dużo pisać! Były tańce, hulanki, swawole!  

Poczytajcie i popatrzcie co się działo - szczegóły w naszej Galerii.