Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Paweł Łabaj

Pseudonim: Wodzu

Nurkuję od 2001 roku, głównie z Klubem AKP Krab z Krakowa, gdzie znany jestem jako Wodzu. Mam za sobą kilkaset nurkowań w różnych rejonach Polski, w Morzu Bałtyckim, Adriatyku i Morzu Czerwonym. Interesują mnie różne rodzaje nurkowań, począwszy od typowo turystycznych, na wrakowych skończywszy. Staram się również uprawiać inne dyscypliny w mniejszym bądź większym stopniu związane z płetwonurkowaniem, np. freediving i łowiectwo podwodne.

Kontakt:
pawel@labaj.com.pl
+48 604 092 079
http://nurkowanie.labaj.com.pl

Aktualizacja 2024 rok: Paweł obecnie realizuje się w innych pasjach. Aktualnie, w centrum jego zainteresowań jest fotografia przyrodnicza. Głównym motywem jego zdjęć są ptaki, lecz nie ogranicza się jedynie do nich – fotografuje też inne fascynujące zwierzęta i rośliny. Eksploruje różnorodność przyrody, a podróżując po różnych zakątkach Polski, stare się oddać unikalne  piękno ich ekosystemów. Prace Pawła można zobaczyć na Facebooku oraz Instagramie.