Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Przemek Rokita

 Przygodę z wodą zacząłem jako nastolatek w 314 Krakowskiej Wodnej Drużynie Harcerskiej o profilu żeglarskim. Na początku więc były żagle. Stamtąd trafiłem do KR WOPR gdzie zacząłem pracować w roku 1993 jako Ratownik Wodny na kąpielisku w nowo napełniającym się zbiorniku "Zakrzówek".

Tam też obserwowałem przyjeżdżających płetwonurków, którymi byłem zafascynowany.

Wtedy też postanowiłem co roku zbliżać się wszelkimi działaniami do zostania płetwonurkiem. Zacząłem od zakupu nurkowego zestawu ABC i dopiero w 1999 przełamałem barierę finansową i zrobiłem w KRABIE stopień P1. Później były wyjazdy do CN. Nautica na Hvarze do pracy gdzie przeszedłem przez PADI, trafiając w 2007 do NAUI jako Instruktor( do dziś dnia)

Instruktorem M1 CMAS jestem od roku 2022.

Obecnie uwielbiam podróże i nurkowania w najodleglejszych zakątkach świata.

Na co dzień pracuję dzieląc się wiedzą i doświadczeniem w trakcie szkoleń z zakresu ratownictwa wodnego, pierwszej pomocy, nurkowania, pływania i jeszcze kilku...