Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Tomasz Korecki

Odkąd pamiętam, zawsze fascynowało mnie środowisko wodne. Zarówno jako sposób spędzania czasu w formie pływania jak i to co znajduje się poniżej tafli wody, w głębinach. Przygoda z Klubem rozpoczęła się od plakatu w jednym z budynków uczelni i nieśmiałym uczestnictwie w pierwszych zajęciach basenowych. Chęć posiadania coraz większej wiedzy, nowe wspaniałe znajomości oraz niezapomniane wyjazdy przerodziły się w wieloletnią pasję. Przygoda, której krokami milowymi były kolejne kursy doprowadziła do stopnia instruktorskiego zdobytego w 2023 roku.

Osobiście czerpię dużo radości z możliwości przekazywania wiedzy i zarażania innych pasją jaką jest nurkowanie.

Poza nurkowaniem spędzam sporo czasu na rowerowych dwóch kółkach. W szczególności interesują mnie kilkudniowe wypady rowerowe.