Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Matuesz Pszczółka

Nazywam się Mateusz, ale w Krabie zwykle mówią do mnie „Pszczóła”. Zacząłem nurkować w 2009 roku i w tym samym roku, jako świeży student AGH trafiłem do Kraba. Z czasem nurkowanie przerodziło się w moje najważniejsze hobby. Kolejne stopnie, wyjazdy i nurkowania z klubowiczami – wsiąkłem.

Większość nurkowań wykonałem na wyjazdach klubowych: w polskich jeziorach, na Bałtyku, w Chorwacji, Włoszech, Egipcie, Malcie, Gozo, Norwegii.

Zwieńczeniem mojego rozwoju nurkowego był kurs instruktorski w 2023 roku, dzięki czemu mogę przekazywać wiedzę i pokazywać kolejnym klubowiczom jak piękną przygodą jest nurkowanie. W tym samym roku grono instruktorskie AKP Krab powierzyło mi stanowisko szefa szkolenia.

Oprócz nurkowania moje inne hobby to rekreacyjna jazda na rowerze, gry planszowe, żeglarstwo i taniec.