Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Patryk Bujak

Pseudonim: Patryniu aka "boję się wody"

Swoją przygodę z nurkowaniem zaczął od walki ze strachem przed wodą. Niemały upór i chęć do pokonania własnych słabości pozwoliły mu zwalczyć fobię i zacząć cieszyć się nurkowaniem. Swoje pierwsze "kroki" nurkowe stawiał w "miękkich federacjach". Jako nurek szybko zwiększał swoje umiejętności oraz ilość nurkowań, aż w końcu w 2012 roku został DiveMasterem.


W Krabie od 2010 roku, od pierwszych chwil ubarwiał swoją osobą klubowe nurkowania oraz imprezy okolicznościowe. Optymistyczny, energiczny, pełen zapału do pracy i pomocy innym- to dzięki tym cechom w roku 2014 wszedł w skład zarządu klubu w roli vice prezesa. Szybko zaczął działać, klub odzyskał dawną witalność, zaczęto unowocześniać jego działanie, a nurkowe akcje klubowe wróciły do łask.

Pasjonat, zaraża wszystkich w okół niewyczerpaną energią i przede wszystkim pasją do nurkowania. W roku 2015 został instruktorem CMAS M1. Instruktor z powołania jak mówią, w szczególności dla tych "trudnych" przypadków u których obcowanie z wodą stanowi niemałe wyzwanie. Doskonale pamięta swoje pierwsze kroki z nurkowaniem dzięki czemu potrafi doskonale wczuć się w sytuację przerażonego nurka i wykazać odpowiednią empatie i cierpliwość.


Udowodnił, że aby się pokonać swoje lęki trzeba tylko chcieć.