Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Bartłomiej Kindler

Pseudonim: Killer

Swoją przygodę z nurkowaniem rozpocząłem w Krabie w 2004 roku. Od tego czasu wykonałem kilkaset nurkowań w różnych zakątkach świata, a nurkowanie stało się moją główną pasją. Uczestniczyłem także w licznych kursach, uzyskując kolejno stopnie P1, P2, P3 oraz szereg specjalizacji, a w 2012 roku zostałem instruktorem.

W latach 2010-2012 pełniłem funkcję Prezesa AKP KRAB AGH. W tym czasie udało nam się wyprowadzić Klub na pierwsze miejsce pod względem ilości wyszkolonych nurków wśród wszystkich klubów zrzeszonych w KDP CMAS PTTK, a następnie tą pozycję utrzymać. Przeszliśmy także szczegółową procedurę weryfikacyjną, zakończoną nadaniem Krabowi prestiżowego Certyfikatu Jakości KDP CMAS PTTK świadczącego o najwyższym poziomie szkolenia.

Obok nurkowania wśród moich zainteresowań znajdują się żeglarstwo oraz turystyka górska, zarówno piesza jak i rowerowa.