Ważne wydarzenia
Freediving w Krabie - dołącz do sekcji!

Krabowa sekcja freedivingowa to najlepsza okazja do trenowania freedivingu w Krakowie pod okiem Mistrza Polski z 2013r. przez niemal cały rok akademicki.

2019-09-06
Rekrutacja trwa! Zacznij przygodę z nurkowaniem w AKP Krab AGH!

Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? Przyjdź na spotkanie informacyjne w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a, zaczynamy 2.10 i spotykamy się w kolejne poniedziałki, środy oraz piątki o 20:00!

2019-09-06
Relacja z kursu PFD 1 na Elbie

W ostatnim tygodniu maja, podczas krabowego obozu szkoleniowego było mi dane po raz pierwszy spróbować freedivingu...

2019-07-10
Złota Blacha dla AKP Krab AGH

 AKP Krab AGH po raz kolejny doceniony na Zlocie Instruktorów i Działaczy KDP PTTK!

2019-01-18

Bartłomiej Kindler

Pseudonim: Killer

Swoją przygodę z nurkowaniem rozpocząłem w Krabie w 2004 roku. Od tego czasu wykonałem kilkaset nurkowań w różnych zakątkach świata, a nurkowanie stało się moją główną pasją. Uczestniczyłem także w licznych kursach, uzyskując kolejno stopnie P1, P2, P3 oraz szereg specjalizacji, a w 2012 roku zostałem instruktorem.

W latach 2010-2012 pełniłem funkcję Prezesa AKP KRAB AGH. W tym czasie udało nam się wyprowadzić Klub na pierwsze miejsce pod względem ilości wyszkolonych nurków wśród wszystkich klubów zrzeszonych w KDP CMAS PTTK, a następnie tą pozycję utrzymać. Przeszliśmy także szczegółową procedurę weryfikacyjną, zakończoną nadaniem Krabowi prestiżowego Certyfikatu Jakości KDP CMAS PTTK świadczącego o najwyższym poziomie szkolenia.

Obok nurkowania wśród moich zainteresowań znajdują się żeglarstwo oraz turystyka górska, zarówno piesza jak i rowerowa.