Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Roman Walczyk

Przygodę z nurkowaniem rozpoczął mając 12 lat w klubie nurkowym Delfin gdzie zdobył swój pierwszy stopień nurkowy - „Pływak w płetwach” uprawniający do nurkowania w akwalungu do głębokości 5m.
Jest członkiem Kraba od 2005 roku. Posiada uprawnienia instruktorskie od 2012 roku.


Od roku 2011 zajął się nurkowaniem na zatrzymanym oddechu co przyniosło mu tytuł Mistrza Polski we Freedivingu. W 2012 roku za swoje wybitne osiągnięcia w tej dziedzinie uzyskał dwie „dzikie karty” i reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Belgradzie gdzie znacząco poprawił swoje dotychczasowe wyniki i zajął wysokie, 10 miejsce.


W 2013 roku stworzył program szkolenia Instruktora Freedivingu w polskiej federacji CMAS. Poprowadził kurs centralny i uzyskał uprawnienia w tym zakresie. Był głównym pomysłodawcą i organizatorem XI Basenowych Mistrzostw Polski we Freedivingu w kwietniu 2014 roku.
 

Maratończyk, Triatlonista, IRONMAN, Ultramaratończyk