Ważne wydarzenia
Relacja z kursu PFD 1 na Elbie

W ostatnim tygodniu maja, podczas krabowego obozu szkoleniowego było mi dane po raz pierwszy spróbować freedivingu...

2019-07-10
Złota Blacha dla AKP Krab AGH

 AKP Krab AGH po raz kolejny doceniony na Zlocie Instruktorów i Działaczy KDP PTTK!

2019-01-18

Zbgniew Niedzielski

Pseudonim: Zaan

Karierę nurkową i krabową rozpoczął w 2000 r.
Od 2004 pomocnik instruktora. Brał udział w wyprawach m.in. do Hiszpanii, Austrii, Chorwacji, Włoch i Norwegii. Od 2003 roku aktywnie zaangażowany w życie klubowe. Współinicjator przebudowy strony klubowej. Odpowiedzialny za administrację forum klubowego i funkcjonowanie klubowej bazy danych osobowych. W 2007 roku zdobył uprawnienia instruktora nurkowania.

Z klubem związałem się w momencie rozpoczęcia studiów na AGH. Od 2003 roku bardziej aktywnie zaangażowałem się w życie klubowe za sprawą zawiązania grupy Deep Divers Team i zajęciu przez "Mroowka" stanowiska v-ce prezesa do spraw organizacyjnych.
W 2005 r. obroniłem pracę magisterską na katedrze telekomunikacji i zakończyłem okres studiowania, ale moja przygoda z klubem trwa nadal. Wciąż działam w klubie i nie ukrywam, że sprawia mi to nie lada frajdę. Nurkowanie jest moją pasją i staram się nią zarażać wszystkich wokół siebie. Prócz nurkowania jeżdżę na nartach, podróżuje i od czasu do czasu łażę po górach. Z racji posiadania "ścisłego umysłu" interesuje mnie wszystko co związane jest z szerokopojętą techniką i nowymi technologiami. Prowadzę własną działalność związaną z tworzeniem aplikacji webowych. Jestem wielkim fanem brzmienia Seattle. W wolnych chwilach brzdękolę na gitarze.