Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Aktualności

AKP Krab AGH sprząta akwen w Radłowie i płukanie sprzętu po Elbie | 22.06

Ahoj Kraby!
Zapraszamy Was na akcję sprzątania akwenu w Radłowie (która zbiega się z płukaniem sprzętu po Elbie) W tym roku obchodzimy 60-lecie naszego klubu, więc chcemy uczcić ten jubileusz, dbając o środowisko.
Plan jest prosty: posprzątamy akwen i zarazem wypłuczemy nas sprzęt

Pakowanie tira na Elbę

Ahoj!
Już w najbliższy piątek czeka nas nie lada wyzwanie logistyczne przed nadchodzącym obozem: pakowanie ciężarówki!
 

Nurkowe Demodaysy z Krabem

Ahoj Krabowicze!
Jak zapewnie wiecie, 18.05 odbywają się na Koparkach Nurkowe DemoDaysy. dzięki uprzejmości organizatora - Santi, Krab ma wynajętą wiatę na 10 osób.

Najazd Krabów na Radłów i oficjalne rozpoczęcie sezonu

Ahoj Kraby!
W sobotę, 11.05 wraz z naszymi PO odwiedzimy Radłów! Chcemy połączyć to z akcja Klubową i jednocześnie oficjalnie rozpocząć sezon nurkowy w Polsce, dlatego serdecznie zapraszamy do zapisów.

Intro nurkowe w Radłowie

Marzysz o odkryciu tajemnic podwodnego świata? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem? To wydarzenie jest dla Ciebie!
Dołącz do nas na niezapomniane intro nurkowe, które odbędzie się w malowniczej miejscowości Radłów w dniu 11 maja o godzinie 9:00.