Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

W tym roku AKP Krab AGH zagra ponownie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Hasłem tegorocznej zbiórki jest: "walka z sepsą".

Jak możesz pomóc?

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w basenowym intro nurkowym, podczas którego być może rozpoczniesz swoją przygodę z nurkowaniem, a co więcej - pomożesz potrzebującym.

Kiedy i gdzie?

W sobotę 28.01.2023 od godz. 10:00 do 13:00 na basenie YMCA (ul. Krowoderska 8, Kraków) grupa Krabów będzie na Ciebie czekać, aby razem z Tobą przekroczyć bramy podwodnego świata.

Jak się przygotować do intro?

Spakuj się jak na klasyczne zajęcia basenowe: weź strój kąpielowy, czepek, ręcznik, klapki (możesz wziąć ze sobą koszulkę sportową, w której się zanurzysz), a my zagwarantujemy odpowiedni sprzęt nurkowy oraz opiekę instruktora pod wodą.

Jak się zapisać na intro?

Nic prostszego, wypełnij tylko ten formularz:

https://forms.gle/4qzqSSGKE4akGbcf6

Cena?

Nie ma ustalonej, po prostu wrzuć coś do puchy podczas akcji na basenie.

 

Jeżeli chcesz wspomóc zbiórkę inaczej, możesz też wrzucić pieniążek do puszki w siedzibie klubu przy ul. Reymonta 21A (pon-śr-pt 18:00-20:00) lub zasilić naszą e-puszkę:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/x1pkhq

 

Już nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!