Wtorkonur na Zakrzówku!

Wreszcie nadszedł ten moment - po długiej przerwie znów Kraby wracają na Zakrzówek!
Już w najbliższy wtorek (01.08.2023) będziemy mieli znów okazję zanurkować w tym wyjątkowym kamieniołomie.
Jak wygląda plan dnia:
Spotykamy się o 16:30 w Klubie żeby pobrać sprzęt (balast, ciężkie butle, skrzydła itp.  pakujemy do auta, które przywiezie nam szpej nad samą wodę)  Resztę sprzętu,  jak pianki czy ABC zabieracie ze sobą. O 17:30 spotykamy się na miejscu, klarujemy sprzęt i robimy jedno dłuższe nurkowanie.

UWAGA! Oprócz wypożyczenia sprzętu, każda osoba będzie musiała zapłacić 20 zł za transport szpeju nad wodę.

Z racji tego, że jest to pierwsza tego typu akcja, limit miejsc jest mocno ograniczony - w najbliższy wtorek będzie to 12 osób, zapisy w tabeli poniżej:
LINK
Zachęcamy do zapisów!