Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Walne Zgromadzenie - podsumowanie

 Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za Nami.
10.02.2024 w na terenie AGH odbyło się, jak co roku, Walne Zebranie Członków AKP Krab AGH.
Pierwszym kluczowym punktem porządku obrad było sprawozdanie  z działań podjętych w roku poprzednim. Zarząd przedstawił szczegółowe podsumowanie wydarzeń oraz osiągnięć, zwracając uwagę na inwestycje sprzętowe. Dodatkowo, Zarząd serdecznie pogratulował nowej kadrze instruktorskiej.
Nowy Szef Szkolenia zaprezentował kompleksowe statystyki szkoleniowe, obejmujące zarówno treningi basenowe, jak i kursy nurkowe. Te dane nie tylko ilustrowały aktywność klubową, ale także potwierdziły wysoki poziom zaangażowania członków w rozwijanie swoich umiejętności w nurkowaniu.
Kolejnym istotnym punktem dyskusji był nadchodzący Jubileusz 60-lecia istnienia AKP Krab AGH. Zarząd przedstawił plany oraz propozycje celebracji tego wyjątkowego jubileuszu, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony członków.
Po prezentacji sprawozdania finansowego przez Zarząd, głos zabrał Przewodniczący Rady Klubu, który zarekomendował udzielenie absolutorium Zarządowi za zarządzanie finansami i działalność klubu w poprzednim roku. 
Walne Zgromadzenie jednogłośnie wyraziło swoje poparcie dla Zarządu, udzielając mu absolutorium.
Podsumowując, Walne Zgromadzenie było nie tylko okazją do omówienia osiągnięć i wyzwań klubu z minionego roku, ale także do podjęcia ważnych decyzji dotyczących przyszłości oraz uhonorowania zaangażowania i wysiłku wszystkich członków w rozwój Kraba. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wydarzeniu.