Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Rozpoczynamy rekrutację! Dołącz do AKP Krab AGH!

 Dołącz do AKP Krab AGH i odkryj fascynujący świat nurkowania!
Marzysz o podwodnej przygodzie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Czy nurkowanie jest dla Ciebie? Jakie kroki musisz podjąć, aby zdobyć niezbędne umiejętności? Gdzie możesz zobaczyć najpiękniejsze rafy? Na wszystkie te pytania odpowiemy podczas naszego cyklu spotkań rekrutacyjnych!
Przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a, w następujących terminach:
- Piątek, 6 października
- Środa, 11 października
- Poniedziałek, 16 października
- Piątek, 19 października
- Środa, 25 października
 
Start: 19:00
Link do pinezki
 
Na tych spotkaniach dowiesz się, jak prosta jest ścieżka do rozpoczęcia swojej podwodnej przygody. Przedstawimy Ci szczegóły naszego szkolenia w klubie, opowiemy o emocjonujących akcjach nurkowych oraz zaprezentujemy nasze zagraniczne wyjazdy. A to jeszcze nie koniec! Opowiemy Ci o naszej największej chlubie, czyli obozie szkoleniowym na malowniczej włoskiej wyspie Elba. Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku wyruszymy tam razem!
Nie zapomnij śledzić naszego profilu na Facebooku, aby być na bieżąco!
Więcej informacji na temat procesu rekrutacji znajdziesz TUTAJ  
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zajrzyj do naszej sekcji FAQ, gdzie być może znajdziesz odpowiedzi na swoje wątpliwości: LINK 
Mamy nadzieję, że spotkamy się w Krabie! Do zobaczenia!
#AKPKrabAGH