Rodzinny Piknik Krabowy

Za nami wspaniałe wydarzenie: RODZINNY PIKNIK KRABOWY z okazji obchodów 55-lecia istnienia Klubu. Grupa kilkudziesięciu Krabów spotkała się w 27 lipca nad Zalewem Bagry, aby razem ze swoimi bliskimi wspólne spędzić wspaniały czas!

Krabianki i Krab, razem ze swoimi szKRABami, tłumnie pojawili się w Klubie Żeglarskim HORN już w południe. Zabawie nie było końca!

Najmłodsi zmierzyli się w biegu slalomem w płetwach, a starsi nie schodzili z boiska do piłki siatkowej.

Było gwarno i smacznie, było śmiesznie i aktywnie!

Dziękujemy wszystkim za przybycie!