Płukanie sprzętu po Elbie na Koparkach! | 01.07 | start 9:00

Ahoj Kraby!
Gdy emocje po powrocie z Elby już nieco opadły, zapraszamy Was w sobotę (01.07) na płukanie sprzętu na Koparkach w Jaworznie!
Musimy oczyścić sprzęt - automaty, pianki, skrzydła, jackety z całej soli, piachu i traw które przywieźliśmy z Elby
Jak w praktyce wygląda taki wyjazd?
Spotykamy się o godzinie 9:00 na Koparkach, formujemy grupy, klarujecie sprzęt i wchodzicie do wody. Po nurkowaniu obowiązkowa przerwa powierzchniowa oraz również obowiązkowy grill (weźcie ze sobą coś na ruszt).
Po przerwie wchodzimy na kolejnego nur. Polecamy zarezerwować sobie cały dzień na wyjazd, bo około 17:00 - 18:00 wrócimy do Krakowa.

Zapisy na wydarzenie tradycyjnie w tabelce: LINK
Wpiszcie też w tabeli wyżej informację czy macie jak dotrzeć na miejsce, czy potrzebujecie transportu, a może możecie kogoś zabrać?
Jeśli nie macie jak dojechać to musicie kontaktować się z osobami, które zadeklarowały wolne siedzenia.
Podajcie też posiadany stopień nurkowy - na ich podstawie będziemy łączyć Was w grupy.
Na miejscu spotykamy się o godzinie 9:00 (więc proponujemy wyjechać około 8:00 z Krakowa).

Koszt wejściówki na akwen to 50 zł.

Wypożyczenie sprzętu:
Wypożyczamy sprzęt w piątek przed wydarzeniem, natomiast rezerwacje możecie składać już od dzisiaj pod tym LINKIEM

Szybka instrukcja obsługi dla osób nigdy nie korzystających z formularza rezerwacji:
- wpisujecie, imię nazwisko, maila a następnie jeśli chcecie wypożyczyć sprzęt wybieracie: chcę wypożyczyć sprzęt/butle
PS. Osoby, które na Elbie zrobiły kurs P1 mają do końca roku kalendarzowego opłaconą składkę członkowską, więc jeśli właśnie jesteś po kursie P1 to zaznacz informację o zapłaconej składce.
- po przejściu na kolejną stronę wybieracie po kolei potrzebne rzeczy. Każda rzecz jest ponumerowana, więc jeśli nie ma znaczenia, który konkretnie automat chcecie, wybierzcie dowolny. Skafandry oraz skrzydła polecamy już dobierać pod Wasz rozmiar.
- jeśli chodzi o butle nurkowe to zarezerwujcie 2 flaszki - zwykle na takich wyjazdach robimy po dwa nurkowania
- wpiszcie również potrzebny balast, np. 2x3kg.
- Wybierzcie planowaną datę wypożyczenia: 30.06 a datę zwrotu: 03.07
Ważne! Płatność za sprzęt należy uregulować przed wypożyczeniem!

Jeśli macie jakieś pytania to dawajcie znać.

Zo zobaczenia na Koparkach!