Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Najazd Krabów na Radłów i oficjalne rozpoczęcie sezonu

Ahoj Kraby!
W sobotę, 11.05 wraz z naszymi PO odwiedzimy Radłów! Chcemy połączyć to z akcja Klubową i jednocześnie oficjalnie rozpocząć sezon nurkowy w Polsce, dlatego serdecznie zapraszamy do zapisów w naszej tabelce: LINK 
Zaczynamy o 9:00.
Uwaga! Mamy ograniczoną ilość miejsc ze względu na wypożyczenie sprzętu przez nasze grupy P0, dlatego na ten moment tabelka posiada jedynie 15 miejsc, resztę osób prosimy o wpisanie się na listę rezerwową. Ilość osób będziemy aktualizować na bieżąco. Jeśli ktoś ma swój sprzęt i nie potrzebuję wypożyczyć żadnego sprzętu to prośba o wpisanie tego w komentarzu - ułatwi nam to logistykę wyjazdu. Na wydarzeniu w Radłowie nasze P0 będzie miało swoje pierwsze nurkowanie na wodach otwartych. Aby cała akcja poszła sprawnie potrzebujemy kilku osób do “supportu powierzchniowego” - chodzi o zebranie odpowiedniej papierologii, pomoc w doborze sprzętu (pianka, skrzydło, ilość balastu itp.). Osoby zapisane na support powierzchniowy (tabelka w linku powyżej) mają zagwarantowany sprzęt, ale dopiero po zakończeniu nurkowania przez wszystkich introwiczów. Z racji pomocy przy nurkowaniu zerówki, wypożyczenie sprzętu nie będzie Was nic kosztowało :)
Rezerwację sprzętu na wyjazd zrobicie pod tym LINKIEM
PS. Oczywiście między nurkowaniami planujemy grilla, także weźcie coś na ruszt. Zachęcamy do zapisów!