Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Najazd Krabów na Deepspot 26.02.2023

Ahoj Kraby!
Organizujemy wyjazd na najgłębszy basen w Europie, który znajduje się 3 godziny jazdy od Krakowa! 
Więcej o obiekcie możecie przeczytać TUTAJ 
Planujemy rozpocząć nurkowanie o godzinie 13:00, więc musimy się zjawić na miejscu pół godziny wcześniej.
Tabela zapisów znajduje się poniżej:
LINK 
Transport odbędzie się we własnym zakresie, w tabeli zaznaczcie, czy macie swój transport czy  poszukujecie, a może możecie kogoś zabrać? Pamiętajcie, że nie jest to “typowy” wyjazd na nurkowanie - zabieracie ze sobą jedynie strój kąpielowy, komputer, maskę oraz certyfikat, więc spokojnie w aucie zmieszczą się 4 osoby :)
Cena: 259 zł (tyle wejściówka dla 1 osoby, w przypadku zebrania się większej grupy osób - powyżej 10 - cena będzie niższa, a różnicę zwrócimy Wam na miejscu)
Bardzo prosimy o zapisy i płatność do 05.02. Jest to nieprzekraczalny termin - wtedy będziemy rezerwować bilety wstępu. Brak płatności w tym terminie będzie skutkować wykreśleniem z listy i konieczności kupna wejściówki indywidualnie. 
O szczegółach nurkowania przeczytacie TUTAJ 
Zachęcamy do zapisów!