Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Najazd Krabów na Deepspot 26.02.2023

Ahoj Kraby!
Organizujemy wyjazd na najgłębszy basen w Europie, który znajduje się 3 godziny jazdy od Krakowa! 
Więcej o obiekcie możecie przeczytać TUTAJ 
Planujemy rozpocząć nurkowanie o godzinie 13:00, więc musimy się zjawić na miejscu pół godziny wcześniej.
Tabela zapisów znajduje się poniżej:
LINK 
Transport odbędzie się we własnym zakresie, w tabeli zaznaczcie, czy macie swój transport czy  poszukujecie, a może możecie kogoś zabrać? Pamiętajcie, że nie jest to “typowy” wyjazd na nurkowanie - zabieracie ze sobą jedynie strój kąpielowy, komputer, maskę oraz certyfikat, więc spokojnie w aucie zmieszczą się 4 osoby :)
Cena: 259 zł (tyle wejściówka dla 1 osoby, w przypadku zebrania się większej grupy osób - powyżej 10 - cena będzie niższa, a różnicę zwrócimy Wam na miejscu)
Bardzo prosimy o zapisy i płatność do 05.02. Jest to nieprzekraczalny termin - wtedy będziemy rezerwować bilety wstępu. Brak płatności w tym terminie będzie skutkować wykreśleniem z listy i konieczności kupna wejściówki indywidualnie. 
O szczegółach nurkowania przeczytacie TUTAJ 
Zachęcamy do zapisów!