Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Krabowy wyjazd na Vis 25-8-03.09.2023

Ahoj Kraby!
Pod koniec sierpnia czeka na nas kolejny wspaniały wyjazd nurkowy - tym razem kierunek to chorwacka wyspa Vis!
Vis jest najbardziej oddaloną od lądu dalmatyńską wyspą, na którą możemy się dostać jedynie promem ze Splitu.
Będziemy gościć w Bazie Nurkowej Nautica.
Szczegółowe informacje na temat Vis’u jak i samego nurkowania w tych przepięknych miejscówkach znajdziecie na stronie: LINK
Termin: 25.08-03.09. 2023
Koszt wyjazdu:
250 € noclegi (zakwaterowanie bez wyżywienia, szczegóły TUTAJ)
250 € pakiet nurkowy (obejmujący 10 nurkowań)
Liczba dostępnych miejsc: 17
Transport: we własnym zakresie*
* Z racji zarezerwowania 17 miejsc, nie zorganizujemy autobusu/busów klubowych. Oczywiście po zebraniu chętnych osób pomożemy w wynajęciu busa, jeśli będziecie chcieli jechać w większej grupie :)
Zapisy w formularzu: LINK
!UWAGA!
Wypełnienie powyżej ankiety nie oznacza gwarancji miejsca - po uzupełnieniu danych prosimy o wizytę w Klubie celem opłacenia zaliczki w wysokości 250€ do 26 lipca włącznie.
Resztę wpłat (250€) musimy uregulować do 21.08 włącznie.
Prosimy o nie wymieniać € na PLN.
Serdecznie zapraszamy do zapisów!