Krabowy Najazd na Bałtyk 29.09-02.10

Ahoj Kraby!
Sezon letni szybkimi krokami zbliża się ku końcowi - nie pozostaje nam zatem nic innego jak pożegnać go w spektakularny sposób! Na zakończenie lata i powitanie jesieni jest nam niezwykle milo zaprosić was na Krabowy najazd na Bałtyk!
Na przełomie września i października planujemy odwiedzić Lena Diving Baltic i pozwiedzać urokliwe wraki Bałtyku.
Wstępny plan wyjazdu:
czwartek 29.09 – czwartek – wyjazd z Krakowa
piątek i sobota (30.09 i 1.10) – nurkowania wrakowe w bazie Lena Diving Baltic na Helu
niedziela 2.10 – powrót do Krakowa
Jako że będziemy nurkować w trudnych warunkach morskich na znacznych głębokościach wyjazd jest dedykowany dla doświadczonych nurków posiadających SUCHE SKAFANDRY oraz uprawnienia na poziomie minimum PE.
Planujemy zrobić po 2 nurkowania dziennie, za każdym razem na innym wraku, ale cały czas w zasięgu nurkowań rekreacyjnych (do 40m). A co ciekawego możemy zobaczyć?
Trałowiec 40m; LINK
Bryza 21m: LINK
Groźny 18m: LINK
Delfin 21m: LINK
Kanonierka 31m: LINK
Pogłębiarka 36m: LINK
Malutka 31m: LINK
Wicher 12m: LINK
Dokładny plan nurkowania oraz ostateczną listę wraków do zwiedzenia ustalimy prawdopodobnie już na miejscu w zależności od pogody i składu grupy.
Opłaty: każde wypłyniecie to koszt 100/110 złotych od osoby, w zależności od odległości do wraku. Trzeba tez doliczyć tak zwaną opłatę bazową – 20zl od osoby na dzień nurkowy.
W bazie można też nabić butle: 2zl za litr powietrza i 3 zł za lit nitroxu do 40%.
Nie mamy jeszcze zarezerwowanego zakwaterowania, ale szukamy jakiegoś godnego uwagi miejsca i damy wam znać niezwłocznie jak je znajdziemy. Jeżeli ktoś z was ma sprawdzony nocleg w okolicach Helu to oczywiście będziemy wdzięczni za podzielenie się z nimi namiarami.
Planujemy tez wynająć 2 busy żeby przetransportować się na miejsce – detale podamy w najbliższym czasie.
Jak zwykle przy takich wydarzeniach – zapraszamy do zapisów w tabeli - pod tym LINKIEM
!UWAGA!
Jest to dosyć istotne info, wiec gdyby ktoś nie przeczytał wcześniej to powtarzamy - będziemy nurkować w trudnych warunkach morskich na znacznych głębokościach wyjazd jest dedykowany dla doświadczonych nurków posiadających SUCHE SKAFANDRY oraz uprawnienia na poziomie minimum PE.