Jubileuszowy Bal z okazji obchodów 55-lecia Kraba

Zarząd Akademickiego Klubu Podwodnego Krab AGH ma zaszczyt zaprosić wszystkich Klubowiczów oraz Sympatyków naszego Klubu na podniosłe wydarzenie, jakim jest Jubileuszowy Bal z okazji 55-lecia Kraba.

Bal odbędzie się w dniu 28 września 2019 r. o godz. 20:00 w Klubie Studio.

Cena: 170 zł/os

W cenie:

- dwa dania ciepłe,

- zimny bufet,

- „korkowe” (opłata pozwalająca wnieść uczestnikom Balu na Salę własny alkohol),

- tort - niespodzianka,

- muzyka,

- obsługa lokalu.

Obowiązuje strój wieczorowy.

Alkohol: możliwość wniesienia na salę własnego alkoholu + opcja zakupu na barze.

Zapisy na bal: formularz zapisów

Wpłaty można dokonywać także bezpośrednio:

Nr konta: 45 1750 0009 0000 0000 3600 5588

AKP Krab AGH ul. Reymonta 21a

Tytułem: "Bal - imię i nazwisko"

- Pierwsze danie ciepłe: Bogracz wołowy z pieczywem

- Drugie danie ciepłe: Barszcz czerwony z uszkami

- Mini tortilla z wędliną, serem i warzywami 3szt/os

- Pieczone śliwki w boczku 3szt/os

- Tartinki na ciemnym pieczywie z pastą serową i orzechem włoskim 2szt/os

- Kruche babeczki z pastą z groszku/suszonych pomidorów 4szt/os

- Mini taco z mięsem mielonym 2szt/os

- Sałatka z tortellini i szynką 80g/os

- Sałatka primavera (sałata mix/rucola/ser pleśniowy/żurawina, orzech włoski, gruszka sos

balsamiczny) 50g/os

- Mini serniczki z pastą z mango i owocami 1szt/os

- Mus czekoladowy ze śliwkowym akcentem 1szt/os

- Kawa i herbata dostępne w barze

Przypominamy również, że w przeddzień Balu czeka nas równie wspaniałe wydarzenie - Spotkanie Wspominkowe.

Wspominki to nieco mniej oficjalna impreza, podczas której założyciele Klubu, poszczególni prezesi pełniący funkcję na przestrzeni ostatniego półwiecza oraz Klubowicze opowiedzą, jak Krab wyglądał podczas ich działalności. Nie zabraknie śmiechu, może łez wzruszenia, zdjęć.

Impreza odbędzie się 27.09.2019 o godz. 20:00 w Klubie Studenckim Gwarek.

A tutaj znajdziecie świetną relację z Balu sprzed 5 lat! Zobaczcie jak dobrze się bawiliśmy i niech to będzie obietnicą szałowej imprezy podczas wrześniowego Jubileuszu!