Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Intro nurkowe w Radłowie

Intro Nurkowe w Radłowie!

 
Marzysz o odkryciu tajemnic podwodnego świata? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem? To wydarzenie jest dla Ciebie!
Dołącz do nas na niezapomniane intro nurkowe, które odbędzie się w malowniczej miejscowości Radłów w dniu 11 maja o godzinie 9:00. To idealna okazja, aby zanurzyć się w fascynujący świat nurkowania pod okiem doświadczonego instruktora!
 
Szczegóły wydarzenia:
Data: 11 maja
Godzina: zaczynamy o 9:00
Miejsce: Radłów (link do pinezki) 
 
Zapisy LINK
 
Koszt intro nurkowania: 150 zł (płatne tylko i wyłącznie gotówką w siedzibie Kraba (np w czasie mierzenia pianki), lub bezpośrednio na miejscu).
 
Liczba miejsc ograniczona - po otrzymaniu wpłaty wpisujemy Cię na listę uczestników. 
Przed intro konieczne jest przymierzenie pianki w siedzibie Kraba (ul. Reymonta 21a). Osoby, które nie zjawią się, aby zmierzyć piankę, będą nurkować w niedopasowanym sprzęcie i wejdą do wody w ostatniej kolejności.
 
Do zobaczenia pod wodą!