Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Basenowe intro nurkowe

 AKP Krab AGH zaprasza Was na basenowe intro nurkowe, które odbędzie się 20 kwietnia na basenie YMCA przy ul. Krowoderskiej 8. To doskonała okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem pod okiem doświadczonego instruktora!
Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby zanurzyć się w tajemniczy świat podwodny? Teraz masz okazję to zrobić!
 
Szczegóły wydarzenia:
Data: sobota, 20 kwietnia
Godzina: od 15:30 do 18:30
Miejsce: Basen YMCA, ul. Krowoderska 8
 
Koszt intro nurkowania wynosi 100 zł, ale mamy dla Was świetną wiadomość! Z okazji 60-lecia działalności Akademickiego Klubu Podwodnego Krab, który jest nierozerwalnie związany z AGH dla studentów AGH (po okazaniu legitymacji studenckiej), intro nurkowe odbędzie się za darmo! 
Aby zapisać się na intro nurkowe, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem.
Intro - innymi słowy nurkowanie zapoznawcze - jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. W trakcie spotkania pod okiem naszych instruktorów zapoznasz się z podstawowymi zasadami obowiązującymi podczas nurkowania. Zgłębisz tajniki podwodnej komunikacji i zaznajomisz się ze sprzętem nurkowym, który zabiera się ze sobą pod wodę.
Spokojnie, nie musisz mieć żadnego sprzętu nurkowego: my zapewnimy wszystko co niezbędne do zejścia pod wodę. Ubierzemy Cię w odpowiedni sprzęt (butla, automaty, płetwy itp.) i pod czujnym okiem instruktora rozpoczniesz swoją podwodną przygodę.
Wstęp teoretyczny oraz nurkowanie zajmą około godzinę.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapisz się już teraz i zanurz się w fascynujący świat nurkowania!
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.
Serdecznie zapraszamy
Zarząd AKP Krab AGH Pokaż mniej