Walne Zgromadzenie AKP Krab AGH | 10.02.2024

Kochane Kraby,
Serdeczne zapraszamy na Walne Zgromadzenie Członków AKP Krab AGH.
W tym roku zebranie ma charakter sprawozdawczy.
Zebranie odbędzie się 10.02.2024 (sobota) o 18:00 w budynku D10 w sali B (Wydział Fizyki, ul. Reymonta 19, na terenie AGH).
Na zebraniu przedstawione zostanie sprawozdanie z działalności Klubu. Zarząd i Szef Szkolenia podsumują mijający rok i przedstawią plany na kolejny.
Gorąco zapraszamy Was do udziału w zebraniu i przypominamy, że prawo głosu mają tylko aktywni członkowie Klubu (składka opłacona w roku kalendarzowym 2023). Pozostałych zapraszamy w roli słuchaczy.

Do zobaczenia na Walnym!