Morski obóz szkoleniowy - Elba 2016

Obóz szkoleniowy to jedna z najstarszych tradycji AKP Krab AGH, którą kultywujemy nieustannie od ponad 50 lat.
W tym roku, po raz kolejny, zapraszamy Was do udziału morskim obozie szkoleniowym, który odbędzie się na włoskiej wyspie Elba.
Ciepła, przejrzysta woda, bogactwo morskiej fauny i flory - czegóż chcieć więcej? :)

Termin:
Obóz szkoleniowy odbędzie się w terminie 25.05 – 5.06.2016 (wyjazd z Krakowa 25.05 około godz. 18, powrót 5.06 po południu).

Miejsce:
W tym roku, po raz trzeci, jedziemy na włoską wyspę Elba do miejscowości Nisporto. Bazować będziemy w gościnnym ośrodku Sole e Mare. Nurkować będziemy w Morzu Śródziemnym!!!

Szkolenie:
W czasie obozu planujemy szkolenia na:
- wszystkie stopnie główne, tj. P1, P2, P3,
- stopnie specjalistyczne: PNO, PNA, PE, PKB, PJ1.

Jeżeli jesteście zainteresowani innymi kursami zgłaszajcie to bezpośrednio do Szefa Szkolenia lub Prezesa Klubu.
Wysokość opłat za uczestnictwo w poszczególnych kursach znajdziecie w cenniku kursów, który dostępny jest w siedzibie Klubu.

Zakwaterowanie:
Mieszkać będziemy w murowanych domkach. Domki są 4 lub 5 osobowe, każdy z łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią  (można samemu przygotować posiłki). Nocleg w namiotach również jest możliwy.
Jeżeli ktoś wybiera się rodzinnie i chce mieć domek na wyłączność to również jest taka możliwość – prosimy zgłaszać ten fakt zapisach a my skalkulujemy cenę.

Wyżywienie:
Na własną rękę. Na terenie campingu oraz na plaży znajdują się restauracje,  ponadto w domkach znajdują się w pełni wyposażone kuchnie.

Dojazd:
Na miejsce obozu dotrzemy transportem autokarowym organizowanym przez Klub.

Ubezpieczenie:
W trakcie obozu każdy z kursantów zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia NNW obejmującego uprawianie sportów podwyższonego ryzyka. Rekomendujemy zakup kary „Planeta Młodych” lub „Planeta Młodych Plus”.

Posiadanie aktualnej polisy oraz zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do rekreacyjnego uprawiania nurkowania będzie warunkiem przystąpienia do szkolenia!

Chrzest:

W czasie obozu odbędzie się najważniejsze, najprzyjemniejsze, najdłużej wspominane wydarzenie w życiu każdego prawdziwego Kraba – tradycyjny chrzest na płetwonurka :)

Rekreacja:
Do uczestnictwa w obozie zapraszamy również rekreację. Dołożymy wszelkich starań, abyście również i Wy mogli nurkować w trakcie obozu. Musicie jednak pamiętać, że priorytetem są szkolenia.
Jeżeli klubowe możliwości nie wystarczą, aby zapewnić Wam powietrze będzie możliwość skorzystać z pomocy pobliskiego centrum nurkowego.
Postaramy się zorganizować dla Was w atrakcyjnej cenie wypłynięcia do rezerwatu przy wyspie Scoglietto di Portoferraio oraz wyjazdy samochodem w inne miejsca nurkowe na wyspie. Wypożyczenie sprzętu, bicie butli, wypłynięcia i wyjazdy na nurkowania nie są wliczone w cenę obozu.

Cena:
- przejazd + nocleg w domku – 1050 zł
- przejazd + nocleg w namiocie – 950 zł
- nocleg w domku (przejazd własny) – 110 euro
- nocleg w namiocie (przejazd własny) – 85 euro

Powyższe opłaty zawieraj również koszty transportu sprzętu i pozostałe koszty organizacyjne.
W przypadku drastycznego wzrostu kursu EURO cena może wzrosnąć o max 50 zł.
Powyższe ceny nie zawierają kosztów uczestnictwa w kursach nurkowych.
Powyższe ceny obowiązują członków klubu z opłaconą składką na rok 2016 oraz ich rodziny.

Zapisy:
Zapisy przyjmujemy od poniedziałku, tj, 07.03.2015 w Klubie!
Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 400 zł lub opłatę za nocleg w euro.

Zapisy na obóz przyjmujemy do 08 kwietnia 2016!!!

Osoby zgłaszające się „na ostatnią chwilę” muszą się liczyć z wyższą opłatą za uczestnictwo w obozie.