Ważne wydarzenia
Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze za sezon 2018/2019

Zarząd AKP Krab AGH zaprasza na Walne Zebranie Członków klubu. W tym roku zgromadzenie ma charakter sprawozdawczy. Władze Klubu przedstawią podsumowanie roku szkoleniowego 2018/2019 oraz plany na kolejny sezon.

2019-11-02
Baseny testowe - czas start!

Baseny testowe dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem - czas start!

2019-10-15
Freediving w Krabie - dołącz do sekcji!

Krabowa sekcja freedivingowa to najlepsza okazja do trenowania freedivingu w Krakowie pod okiem Mistrza Polski z 2013r. przez niemal cały rok akademicki.

2019-09-06
Rekrutacja trwa! Zacznij przygodę z nurkowaniem w AKP Krab AGH!

Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? Przyjdź na spotkanie informacyjne w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a, zaczynamy 2.10 i spotykamy się w kolejne poniedziałki, środy oraz piątki o 20:00!

2019-09-06
Relacja z kursu PFD 1 na Elbie

W ostatnim tygodniu maja, podczas krabowego obozu szkoleniowego było mi dane po raz pierwszy spróbować freedivingu...

2019-07-10
Złota Blacha dla AKP Krab AGH

 AKP Krab AGH po raz kolejny doceniony na Zlocie Instruktorów i Działaczy KDP PTTK!

2019-01-18

Robert Majdosz

Żeglarz, strażak OSP, z zawodu inżynier metrolog - programista CMM. Instruktor fotografii podwodnej, instruktor płetwonurkowania od 2008 roku.

Wykonał kilka tysięcy nurkowań, m.in. podczas licznych wyjazdów klubowych: Włochy, Egipt, Chorwacja, Niemcy. Znane mu są również akweny nurkowe w Czechach "Svobodne Hermanice", akweny na Śląsku, jeziora na północy Polski oraz Bałtyk. Chętnie wróciłby na nurkowanie do Tajlandii w której po półtoramiesięcznym pobycie się zakochał ;)

Jego pasją oprócz samego nurkowania jest fotografia podwodna a zainteresowania poza nurkowe to: żeglowanie; kite- i wind-surfing; stawanie na głowie w sensie dosłownym: ćwiczy jogę wg metody Vinyasa i Sivanandy).

Plany nurkowe: wielka rafa barierowa Australia, nurkowiska Nowej Zelandii, wraki Pacyfiku (po WWII), Floryda, Meksyk, Ameryka Południowa (szczególnie Wenezuela)...