Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Robert Majdosz

Żeglarz, strażak OSP, z zawodu inżynier metrolog - programista CMM. Instruktor fotografii podwodnej, instruktor płetwonurkowania od 2008 roku.

Wykonał kilka tysięcy nurkowań, m.in. podczas licznych wyjazdów klubowych: Włochy, Egipt, Chorwacja, Niemcy. Znane mu są również akweny nurkowe w Czechach "Svobodne Hermanice", akweny na Śląsku, jeziora na północy Polski oraz Bałtyk. Chętnie wróciłby na nurkowanie do Tajlandii w której po półtoramiesięcznym pobycie się zakochał ;)

Jego pasją oprócz samego nurkowania jest fotografia podwodna a zainteresowania poza nurkowe to: żeglowanie; kite- i wind-surfing; stawanie na głowie w sensie dosłownym: ćwiczy jogę wg metody Vinyasa i Sivanandy).

Plany nurkowe: wielka rafa barierowa Australia, nurkowiska Nowej Zelandii, wraki Pacyfiku (po WWII), Floryda, Meksyk, Ameryka Południowa (szczególnie Wenezuela)...