Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Robert Majdosz

Żeglarz, strażak OSP, z zawodu inżynier metrolog - programista CMM. Instruktor fotografii podwodnej, instruktor płetwonurkowania od 2008 roku.

Wykonał kilka tysięcy nurkowań, m.in. podczas licznych wyjazdów klubowych: Włochy, Egipt, Chorwacja, Niemcy. Znane mu są również akweny nurkowe w Czechach "Svobodne Hermanice", akweny na Śląsku, jeziora na północy Polski oraz Bałtyk. Chętnie wróciłby na nurkowanie do Tajlandii w której po półtoramiesięcznym pobycie się zakochał ;)

Jego pasją oprócz samego nurkowania jest fotografia podwodna a zainteresowania poza nurkowe to: żeglowanie; kite- i wind-surfing; stawanie na głowie w sensie dosłownym: ćwiczy jogę wg metody Vinyasa i Sivanandy).

Plany nurkowe: wielka rafa barierowa Australia, nurkowiska Nowej Zelandii, wraki Pacyfiku (po WWII), Floryda, Meksyk, Ameryka Południowa (szczególnie Wenezuela)...