Ważne wydarzenia
Baseny testowe - czas start!

Baseny testowe dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem - czas start!

2019-10-15
Freediving w Krabie - dołącz do sekcji!

Krabowa sekcja freedivingowa to najlepsza okazja do trenowania freedivingu w Krakowie pod okiem Mistrza Polski z 2013r. przez niemal cały rok akademicki.

2019-09-06
Rekrutacja trwa! Zacznij przygodę z nurkowaniem w AKP Krab AGH!

Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? Przyjdź na spotkanie informacyjne w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a, zaczynamy 2.10 i spotykamy się w kolejne poniedziałki, środy oraz piątki o 20:00!

2019-09-06
Relacja z kursu PFD 1 na Elbie

W ostatnim tygodniu maja, podczas krabowego obozu szkoleniowego było mi dane po raz pierwszy spróbować freedivingu...

2019-07-10
Złota Blacha dla AKP Krab AGH

 AKP Krab AGH po raz kolejny doceniony na Zlocie Instruktorów i Działaczy KDP PTTK!

2019-01-18

Złota Blacha dla AKP Krab AGH

Cóż to był za weekend!

Mamy wspaniałe wieści ze Zlotu Instruktorów i Działaczy KDP PTTK, który odbył się w Hotelu Górskim "Kalatówki" w Zakopanem w dniach 9 - 13 stycznia 2019 r.

Pierwsza ważna informacja: Akademicki Klub Podwodny Krab AGH otrzymał z rąk Komisji Działalności Podwodnej dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii Najaktywniejszy Klub / Centrum KDP CMAS w roku szkoleniowym 2018. Niewątpliwie jest to dla nas ogromne wyróżnienie, po raz kolejny doceniona została nie tylko liczba wydanych certyfikatów, ale i poziom przeprowadzonych szkoleń. Gratulujemy i dziękujemy naszej Kadrze Instruktorskiej oraz samym kursantom!


I druga, niemniej ważna informacja: nagrodę w kategorii Instruktorski debiut roku otrzymał... Jakub Sęk - nasz klubowy instruktor i przyjaciel. Kuba został doceniony za wkład włożony w wyszkolenie nowej grupy płetwonurków w szeregach Kraba. Kubie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów- nie tylko nurkowych!