Ważne wydarzenia
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Złota Blacha dla AKP Krab AGH

Cóż to był za weekend!

Mamy wspaniałe wieści ze Zlotu Instruktorów i Działaczy KDP PTTK, który odbył się w Hotelu Górskim "Kalatówki" w Zakopanem w dniach 9 - 13 stycznia 2019 r.

Pierwsza ważna informacja: Akademicki Klub Podwodny Krab AGH otrzymał z rąk Komisji Działalności Podwodnej dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii Najaktywniejszy Klub / Centrum KDP CMAS w roku szkoleniowym 2018. Niewątpliwie jest to dla nas ogromne wyróżnienie, po raz kolejny doceniona została nie tylko liczba wydanych certyfikatów, ale i poziom przeprowadzonych szkoleń. Gratulujemy i dziękujemy naszej Kadrze Instruktorskiej oraz samym kursantom!


I druga, niemniej ważna informacja: nagrodę w kategorii Instruktorski debiut roku otrzymał... Jakub Sęk - nasz klubowy instruktor i przyjaciel. Kuba został doceniony za wkład włożony w wyszkolenie nowej grupy płetwonurków w szeregach Kraba. Kubie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów- nie tylko nurkowych!