Ważne wydarzenia
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Zanurkuj z Krabem dla WOŚP

W tym roku AKP Krab AGH zagra ponownie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Jak możesz pomóc?
Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w basenowym intro nurkowym, podczas którego być może rozpoczniesz swoją przygodę z nurkowaniem, a co więcej - pomożesz potrzebującym dzieciakom.
Kiedy i gdzie?
Od godz. 9:00 do 14:30 na basenie YMCA (ul. Krowoderska 8, Kraków) grupa Krabów będzie na Ciebie czekać, aby razem z Tobą przekroczyć bramy podwodnego świata.
Jak się przygotować do intro?
Spakuj się jak na klasyczne zajęcia basenowe (możesz wziąć ze sobą koszulkę sportową, w której się zanurzysz), a my zagwarantujemy odpowiedni sprzęt oraz opiekę instruktora pod wodą.
Jak się zapisać na intro?
Nic prostszego, wypełnij tylko ten formularz:
https://forms.gle/LqRkW8245ezAJ6H29
Cena?
Nie ma ustalonej, po prostu wrzuć coś do puchy podczas akcji na basenie lub w siedzibie klubu przy ul. Reymonta 21A (pon-śr-pt 18:00-20:00) lub zasil naszą e-puszkę:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/5xge84
Już nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!