Wyjazd na Vis 2021

Witajcie!

Przed nami kolejna wspaniała wyprawa: najazd Krabów na chorwacki Vis! Vis jest urokliwym, kameralnym miasteczkiem na najbardziej oddalonej od lądu ze wszystkich dalmatyńskich wysp. Są widoki, jest spokój i jest nurkowanie!

Termin:

od 28 sierpnia do 5 września (wyjazd z Krakowa 27 sierpnia, wyjazd z Visu 4 września)

Koszty wyjazdu:

Koszty zakwaterowania i transportu zmieniają się w zależności od apartamentu:
260 € +700 zł – w przypadku zakwaterowania w apartamencie 2 osobowym,
225 € +700 zł – w przypadku zakwaterowania w apartamencie 3 osobowym
200 € +700 zł – w przypadku zakwaterowania w apartamencie 4 i więcej osobowym

Zakwaterowanie obejmuje 7 noclegów, ubezpieczenie oraz taksę klimatyczną.

Transport obejmuje podróż autokarem i przeprawę promową na trasie Kraków – Vis – Kraków.

Będziemy mieszkać w kilku domkach z listy: Noclegi (z wyłączeniem Hoteli Issa i Tamaris) lub innych o podobnym standardzie.
Nie przyjmujemy rezerwacji na konkretne apartamenty!

Do kosztów wyjazdu należy doliczyć koszt pakietu nurkowego i realizowanych w ramach niego kursów (na preferencyjnych warunkach).

Pakiet nurkowy zawiera ubezpieczenie opisane tutaj: Ubezpieczenie

Koszty pakietów nurkowych:

200 euro pakiet rekreacyjny (10 nurkowań z łodzi + nurkowanie nocne oraz butle i balast)

180 euro pakiet kursowy (4 nurkowaia z łodzi + dowolna ilość z brzegu w ramach kursu oraz butle i balast).

Pakiet kursowy obejmuje jedynie kursy P1 oraz P2, pozostałe kursy można wykonać w ramach pakietu rekreacyjnego.

Kursy i ceny:
Na wyjeździe będzie można wziąć udział w kursach:

P1 – 1000zł,
PNO – kurs nurkowania nocnego – 350zł,
PNA – kurs nawigacji podwodnej – 350zł ,
PN1 – kurs nurkowania na nitroksie – 400zł (w cenie nitroks),
PE – 500zł,
P2 – 1400zł

W cenie każdego z kursów: nurkowania, wykłady, egzamin, certyfikat wraz z logbookiem, książka do nauki teorii (tylko P1) oraz komplet sprzętu.

Istnieje możliwość odbycia kursu wrakowo - morskiego oraz warsztatów fotografii podwodnej. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Uczestnictwo w kursach na wyjeździe NIE JEST OBOWIĄZKOWE, można jechać rekreacyjnie!

Kursy P1 i P2 zajmą właściwie cały wyjazd, prosimy osoby deklarujące udział w tych kursach o nie rezerwowanie miejsc na pozostałych kursach.

Opis kursów dostępny na naszej stronie w zakładce Szkolenia.

Sprzęt nurkowy: Sprzęt lekki wypożyczamy z klubu na dotychczasowych zasadach. Butle i balast w ramach pakietu dostaniemy z bazy.

Prosimy Was o deklarację w tym arkuszu jakie kursy nurkowe chcielibyście zrobić podczas wyjazdu w ramach pakietu nurkowego oraz informację nt. preferowanego apartamentu (2, 3 lub więcej osób).

Pierwszeństwo mają klubowicze z opłaconą składką deklarujący uczestnictwo w kursach nurkowych.

WAŻNE!

Na Wasze deklaracje czekamy do 22.07.2021. Po tym czasie wracamy do organizatora z informacją nt. wyjazdu. Prosimy o poważne podejście do tematu. Zainteresowanie Visem w tym roku jest bardzo duże, ceny zakwaterowania mogą jeszcze wzrosnąć.

Obecnie obowiązujące obostrzenia dotyczące wjazdu do Chorwacji można znaleźć pod linkiem: https://www.gov.pl/web/chorwacja/zasady-wjazdu-do-chorwacji2

Na ten moment Polacy mogą wjechać do Chorwacji bez okazywania wyników testu na obecność koronawirusa oraz bez okazywania paszportów szczepień.

Zasady zwolnienia z obowiązku odbycia kwarantanny wjazdowej:
Przy przekraczaniu granicy wymagane jest okazanie JEDNEGO z wymienionych dokumentów: -potwierdzenie szczepienia 2 tygodnie po przyjęciu drugiej szczepionki -potwierdzenie przechorowania ważne 180 dni -negatywny wynik testu PCR lub antygenowego ważne 48 h, jeśli pobyt jest dłuższy niż 10 dni, dziesiątego dnia należy ponownie wykonać test - dzieci do lat 7 bez testu.

Testy wykonujemy na własny koszt. Kontrole na granicy odbywają się wyrywkowo (więcej na stronie organizatora)

W przypadku zmiany obowiązujących obostrzeń lub uzyskaniu jakichkolwiek dodatkowych informacji/zmian w ofercie wyjazdu będziemy Was o nich informować na bieżąco.

Jeżeli macie pytania, prosimy Was o kontakt mailowy lub przez Facebooka :)