Szlachetna Paczka 2022 z AKP Krab AGH

Najdrożsi i Najważniejsi!
Nadszedł ten szczególny moment roku, kiedy znowu ramię w ramię możemy pomóc potrzebującym! Napawa nadzieją, że dzień po ogłoszeniu możliwości wyboru rodziny dla Kraba "zabrakło" rodziny z Krakowa, dlatego w tym roku mamy niepowtarzalną okazję pomóc dwuosobowej rodzinie Pana Sebastiana z Chrzanowa, o której możecie przeczytać tutaj: LINK.
Zbiórka artykułów w siedzibie Klubu trwa do 08.12.2022 - w czwartek 08.12 odbędzie się pakowanie prezentów!
Jak można pomóc?
- tutaj znajdziecie link do arkusza z konkretnymi potrzebami rodziny - prosimy o dopisywanie się w kolumnie 'Darczyńca' i przynoszenie prezentów do siedziby Klubu w dni klubowe: LINK.
- jeżeli chcecie wspomóc finansowo naszą akcję, w biurze w klubie znajdziecie skarbonkę
- możecie wpłacać pieniądze również na konto:
Damian Walczyk
tytuł przelewu: Szlachetna Paczka
wpłat prosimy dokonywać do 06.12.2022 (w przeddzień pakowania zrobimy zakupy za zgromadzone pieniądze)
- żywność i środki chemiczne przyjmujemy w każdej ilości - nadmiar zostanie przekazany np. do Banku Żywności, więc na pewno nic się nie zmarnuje!
Po zakończeniu akcji udostępnimy rozliczenie z wpłaconych datków.
Wielkie Pakowanie planujemy na 08.12.2022 od godz. 18:00 - już dziś Was serdecznie zapraszamy!
Będziemy jeszcze rozmawiać z wolontariuszem opiekującym się rodziną i jak tylko zbierzemy preferencje co do potrzeb rodziny (np. kolory ubrań itp) - wszystko będziemy dorzucać do arkusza!
W razie pytań, piszcie!
Razem możemy WSZYSTKO