Sylwester z Krabem

Halo halo!

Już za 10 dni Sylwester! Czy zaopatrzyłeś/-aś się już w bilet na to doniosłe wydarzenie?!
Pamiętajcie! W cenie biletu:
- Sala
- Muzyka
- Catering: dwa ciepłe posiłki (strogonow/ gulasz oraz barszcz czerwony z pasztecikami), zimne zakąski, owoce, ciasta, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata
- Doborowe towarzystwo
- Ochrona
Alkohol we własnym zakresie, można wnieść swój na salę.
Dodatkowo na barze można będzie zakupić wszystko na co będziecie mieli ochotę! :)

Uprzedzając pytania z zeszłego roku: Impreza odbędzie się 31.12.2018r. ;)

Bawimy się w Filutku: http://www.klubfilutek.pl/filutek
Adres: ul. Rostafińskiego 10.

Cena: 90zł/osobę - zapisy i bilety dostępne od 19 listopada.
Zapraszamy do klubu z wpłatami i po odbiór biletów!

Pozdrowienia, Załoga
Forum AKP Krab AGH.