Dowiesz się, jak prosta jest droga do rozpoczęcia podwodnej przygody. Opowiemy Ci wszystko na temat szkolenia w naszym klubie, organizowanych przez nas akcji nurkowych oraz zagranicznych wyjazdów. Chcemy Ci pokazać jak wygląda nasza największa chluba – obóz szkoleniowy, który od kilku lat organizujemy na włoskiej wyspie Elba. Mamy nadzieję, że na przyszłoroczny wyjazd pojedziesz razem z nami :)

Spotkania odbywają się w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a (niski budynek na terenie AGH na wprost parkingu TS Wisła). Start o godzinie 20:00.

Widzimy się w poniedziałki, środy i piątki!

Śledź nasz profil na Facebooku oraz stronę www.krab.agh.edu.pl

Masz jakieś pytania? Może ktoś już zadał podobne - sprawdź na http://krab.agh.edu.pl/faq

Pisz śmiało wiadomość tu lub na krab@agh.edu.pl!