Rekrutacja trwa! Nurkuj z AKP Krab AGH

Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? Przyjdź na spotkanie informacyjne w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a, zaczynamy 12.10 i spotykamy się w kolejne poniedziałki, środy oraz piątki o 20:00!

Dowiesz się jak prosta jest droga do rozpoczęcia podwodnej przygody. Opowiemy Ci wszystko na temat szkolenia w naszym klubie, organizowanych przez nas akcji nurkowych oraz zagranicznych wyjazdów. Chcemy Ci pokazać jak wygląda nasza największa chluba – obóz szkoleniowy, który od kilku lat organizujemy na włoskiej wyspie Elba. Mamy nadzieję, że na przyszłoroczny pojedziesz razem z nami :)

Spotkania odbywają się w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a (niski budynek na terenie AGH na wprost parkingu TS Wisła). Start o godzinie 20:00.

Widzimy się w poniedziałki, środy i piątki od 12 do 31 października!

Śledź nasz profil na Facebooku!
Masz jakieś pytania? Może ktoś już zadał podobne - sprawdź na http://krab.agh.edu.pl/faq
Pisz śmiało wiadomość na
krab@agh.edu.pl