AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Rekrutacja 2022! Dołącz do AKP Krab AGH

Rozpoczynamy CYKL SPOTKAŃ REKRUTACYJNYCH 2022
Dołącz do AKP Krab AGH!
Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? Zastanawiasz się, czy ten sport jest dla Ciebie? Jakie wymagania musisz spełnić, aby uzyskać odpowiednie uprawnienia? Jakie są przeciwwskazania? Na te i inne nurtujące Cię pytania odpowiemy Ci w czasie cyklu spotkań rekrutacyjnych!
Przyjdź na spotkanie informacyjne w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a, które odbywa się w następujących terminach:
Poniedziałek 17.10
Piątek 21.10
Poniedziałek 24.10
Środa 26.10
Dowiesz się, jak prosta jest droga do rozpoczęcia podwodnej przygody. Opowiemy Ci wszystko na temat szkolenia w naszym klubie, organizowanych przez nas akcji nurkowych oraz zagranicznych wyjazdów.Chcemy pokazać Ci jak wygląda nasza największa chluba – obóz szkoleniowy, który od kilku lat organizujemy na włoskiej wyspie Elba. Mamy nadzieję, że na przyszłoroczny wyjazd pojedziesz razem z nami
Spotkania odbywają się w siedzibie Kraba przy ul. Reymonta 21a (niski budynek na terenie AGH na wprost parkingu TS Wisła).
Start o godzinie 19:00.
Śledź nasz profil na Facebooku oraz naszą stronę!
Więcej informacji odnośnie rekrutacji znajdziesz również na naszej stronie LINK
Masz jakieś pytania? Może ktoś już zadał podobne - sprawdź TUTAJ
Do zobaczenia w Krabie!