Recertyfikacja KPP - kwiecień 2019

Po drobnych zawirowaniach z terminem kursu ogłaszamy: już w kwietniu uruchomiamy w Klubie recertyfikację KPP.

Klub KRAB organizuje wykłady teoretyczne i ćwiczenia praktyczne w następujących terminach:
09.04 wtorek o 17:30
23.04 wtorek o 17: 30
Powtórka zakończona jest egzaminem, ale termin ustalony zostanie na zajęciach.

Przypominamy, że recertyfikacja wymagana jest po 3 latach od ukończenia kursu KPP, w przeciwnym wypadku uprawnienia tracą ważność.
Koszt to 250 zł dla Klubowiczów

Jeżeli ktoś chce zapisać się na kurs (nie recertyfikacja tylko kurs) to potrzebne informacje znajdzie tutaj: http://www.krab.agh.edu.pl/aktualnosci.kurs-kpp