Podsumowanie nurkowania zerówki na wodach otwartych w Trzebini

Nurkowanie zerówki w wodach otwartych już na nami! Wczoraj dość pokaźna grupa krabów pojawiła się w Baza Nurkowa Octopus Trzebinia żeby wspomóc nasze grupy P0, a także zanurkować rekreacyjnie.
Na miejsce przyjechaliśmy o godzinie 9:00, czekało nas jeszcze szybkie rozpakowanie busa ze sprzętem, a później zaczęliśmy odprawę. Nasz szef szkolenia przypomniał podstawowe zasady, a po wypełnieniu wszystkich formalności nadszedł czas na najlepsze - nurkowanie!
Po uśmiechach naszych zerówek możemy powiedzieć że intro im się podobało, pomimo jeszcze dość 'chłodnej' wody, która miała 10 stopni.
Po nurkowaniu czekał na nas obowiązkowy grill, przy którym mogliśmy wymienić się doświadczeniami spod wody.
Pogoda nam wyjątkowo sprzyjała, 20 stopni, delikatny wietrzyk… cóż więcej nam było trzeba?
Oczywiście cała akcja nie odbyłaby się tak sprawnie gdyby nie nasi instruktorzy oraz P3i którzy praktycznie cały wyjazd spędzili pod wodą z naszymi zerówkami:
Poster, Zaan, Tomek, Mateusz, Andrzej - bardzo dziękujemy!
Podziękowania należą się także naszemu supportowi powierzchniowemu który pomagał dopasować oraz sklarować sprzęt, zajmował się sprawami administracyjnymi a także dbał o to, by po wyjściu z wody czekało na nas cieplutkie jedzonko z grilla. Marta, Robert, Adam, Jan, Wojtek, Krzysiek - to wasza zasługa, dziękujemy.
Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.
PS. W czasie wyjazdu do Trzebini odbywał się również kurs suchego skafandra (PSS), niezmiernie miło jest nam poinformować, że mamy w klubie 3 kolejne osoby, które ukończyły ten stopień. Gratulujemy!