Podsumowanie krabowego wyjazdu na Honoratkę edycja '22

Najazd Krabów na Honoratke edycja 2022
W zeszły weekend (15-17 lipca) odbył się już trzeci najazd Krabów na Honoratke. Wyjątkowo polubiliśmy ten akwen,dlatego chętnie organizujemy tam weekendowe wyjazdy. Ruszyliśmy w piątek z Krakowa aby na wieczór dotrzeć do przemiłej Pani z ośrodka Tulipan, u której spaliśmy już kolejny raz. Rano obowiązkowe śniadanko i ruszyliśmy na nurkowania. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody (deszcz, a po południu również chwilowa burza) zrobiliśmy 2 nurkowania, a także szybkiego grilla pod wiatą!
Wieczorem część Krabów udała się na Ślesiński festiwal piwa/food tracków, jednak finalnie wszyscy spotkaliśmy się przy ognisku. W niedzielę plan był taki sam jak w sobotę - zrobić 2 nurkowania, na szczęście już w towarzystwie lepszej pogody. Po południu zmęczeni, ale zadowoleni ruszyliśmy w drogę powrotną do Krakowa.
Wyjazd na Honoratkę uważamy za bardzo udany, a wszystkich chętnych na nurkowania w tym akwenie zapraszamy na krabową edycję listopadową.