Podsumowanie akcji: Zanurkuj z Krabem na WOŚP

Przyszedł czas na podsumowanie akcji Zanurkuj z Krabem na WOŚP, która miała miejsce 29 stycznia na basenie YMCA w Krakowie. Tego dnia 17 osób odbyło swoje pierwsze nurkowania zapoznawcze. Spotkaliśmy wielu wspaniałych ludzi, których - mamy nadzieję - zaraziliśmy naszą pasją do nurkowania. Tutaj warto również wspomnieć o wizycie Pani Zosi, która, jak się okazało, jest naszą Klubowiczką a kurs robiła w latach 80. Słuchanie opowieści o różnorakich wyjazdach zagranicznych oraz dawnym sprzęcie nurkowym było czystą przyjemnością.

Bardzo miło jest nam poinformować, iż w czasie trwania akcji (zarówno intra nurkowego jak i zbierania datków w Klubie czy przez e-skarbonkę) zebraliśmy ponad 1400 zł. Bardzo dziękujemy za wrzucanie datków do puszek. Jak co roku pokazaliście, że Krab umie się dzielić.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to sobotnie wydarzenie. W szczególności wielkie podziękowania należą się Szefowi Szkolenia oraz naszym PPI, którzy przeprowadzali nurkowania oraz przygotowywali uczestników przed nurkowaniem.

Zdjęcia z tego wydarzenia znajdują się w naszej galerii.