PFD 1 i PFD 2 - Koparki w Jaworznie - anulowany kurs

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia następujących kursów razem z AKP Krab AGH pod okiem Jacka Polaka:

1. PFD 1. Szkolenie to skierowane jest do osób, które pragną zdobyć podstawową wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne nurkowanie na basenie i wodach otwartych.

Po ukończeniu szkolenia będziesz posiadał wiedzę i umiejętności pozwalające:

• wstrzymać statycznie oddech na 1 minutę i 30 sekund

• przepłynąć bez płetw 15m pod wodą

• przepłynąć w płetwach 30m pod wodą

• zanurkować na głębokość 10m

Wymagania: stopień Freediver Basic

Czas trwania kursu: 1 dzień

Kiedy: kurs nr 1: 20 lipca,

kurs nr 2: 21 lipca

2. PFD 2.

Kurs ten jest kolejnym krokiem w głąb siebie i rozwój swoich umiejętności związanych z freedivingiem. Pod wodą będziesz dłużej oraz głębiej.

Po ukończeniu szkolenia będziesz posiadał wiedzę i umiejętności pozwalające:

• wstrzymać statycznie oddech na 2 minuty

• przepłynąć bez płetw 30m pod wodą

• przepłynąć w płetwach 50m pod wodą

• zanurkować na głębokość 20m

Warunkiem dołączenia do szkolenia jest posiadanie stopnia FREEDIVER I KDP/CMAS lub równorzędnego innej organizacji np. AIDA 1, PADI Basic Freediver

Czas trwania kursu : 2 dni (nocleg w Jaworznie)

Kiedy: 27-28 lipca

Zapisy w Krabie do końca czerwca!