Zanurkuj z Krabem dla WOŚP

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!
Już 29.01.2022 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!

2022-01-19
Wyjazd stacjonarny do Egiptu - Safaga 17.03-24.03.2022

Ahoj Kraby!

Zapraszamy Was na wyjazd stacjonarny do Egiptu - Safagi.

Termin:
17.03.2022 - 24.03.2022 (od czwartku do czwartku).
2022-01-19
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Ostatnie miejsca na Kurs P1 na Elbie!

Chcesz rozpocząć przygodę z nurkowaniem?
Zapraszamy na kurs P1 KDP CMAS z Krabem, który otworzy Ci drzwi do nurkowań w wymagających polskich wodach oraz ciepłych morzach i oceanach na całym świecie.
Kurs odbędzie się na włoskiej wyspie Elba podczas Morskiego Obozu Szkoleniowego organizowanego przez AKP Krab AGH!
Termin: 1-12 czerwca 2022
Warunki uczestnictwa w kursie:
• Umiejętność pływania jest zalecana, ale nie konieczna
• Kurs można rozpocząć bez umiejętności pływackich
• Aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania płetwonurkowania. Więcej informacji pod linkiem: LINK
Uprawnienia:
Płetwonurek P1 KDP/CMAS * może nurkować do głębokości 20 m w towarzystwie przynajmniej jednej pełnoletniej osoby o kwalifikacjach KDP/CMAS*(P1) lub równorzędnych kwalifikacjach innej organizacji.
Po kursie uczestnik otrzymuje Książkę Płetwonurka KDP/CMAS i międzynarodowy certyfikat KDP/CMAS* (P1)
Co dalej po kursie P1?
Wyprawy nurkowe, nurkowania stażowe, warsztaty nurkowe, kursy specjalistyczne i baseny krabowe dla osób ze stopniem.
Najczęściej robione kursy specjalistyczne po ukończeniu szkolenia na stopień P1:
PNO – kurs nurkowań nocnych,
PNA – kurs nawigacji podwodnej,
PE – płetwonurek eksplorator, kurs podnoszący uprawnienia do 30m,
PN1 – kurs nurkowania z zastosowaniem nitroksu do 40% O2,
PSS – kurs nurkowania w suchym skafandrze.
Dodatkowe informacje o kursie znajdują się na stronie: LINK

Wszelkich informacji na temat kursu udzielimy również w siedzibie Kraba w dni Klubowe, tzn. w poniedziałek, środę i piątek od 18:00 do 21:00.
Do zobaczenia w Klubie!