Nurkowanie Krabów w Tarnobrzegu - wrzesień 2022

Rozpoczęcie astronomicznej jesieni Kraby celebrowały tak jak potrafią najlepiej: nurkując!
Tym razem za cel obraliśmy Jezioro Tarnobrzeskie i Baza Nurkowa LOK Machów  Jezioro Tarnobrzeskie.
W sobotę 24.09.2022 pokaźne stado Krabów uderzyło do Machowa. Och, piękny to był wypad... Pogoda cudowna, która pomogła zrealizować nasz plan nurkowy: jedno nurkowanie dzienne, jedno nocne, a pomiędzy smaaaczna przerwa powierzchniowa
I chyba już otwarcie możemy powiedzieć, że na stałe wpisujemy Jezioro Tarnobrzeskie (gdzie rozpoczęliśmy tegoroczny sezon nurkowy) na naszą krabową mapę nurkową!
Ale ale... nie zwalniamy tempa! Przepakowujemy torby, bo już w nadchodzący czwartek czeka nas najazd Krabów na Bałtyk! Będzie się działo! A tymczasem rzućcie okiem na zdjęcia i pozazdrośćcie Krabom super wypadu nurkowego!