AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Niepodległościowy najazd Krabów na Honoratkę 10/13.11.2022

Wyjazdem na Honoratkę kończymy sezon nurkowy w Krabie (oczywiście chodzi o wydarzenia organizowane przez Klub), dlatego już teraz zachęcamy do zarezerwowania sobie długiego weekendu i spędzenia go pod wodą w naszym Krabowym gronie.Tym razem z racji Święta Niepodległości, oprócz 'zwykłego' szpeju nurkowego zabierzemy ze sobą flagę i zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie.Plan wyjazdu jest następujący: wyjeżdżamy w czwartek wieczorem z Krakowa, nurkujemy w piątek i sobotę, a niedzielę przeznaczamy na odpoczynek/powrót do Krakowa.
Tabelkę z zapisami znajdziecie tutaj: LINK
Transport (jak to bywało poprzednio) organizujcie we własnym zakresie - tutaj będzie pomocna tabelka z zapisami, wpiszcie proszę czy macie jak dotrzeć, a może możecie kogoś zabrać?
Będziemy nurkować (ponownie) w Bazie Nurkowej Honoratka: LINK
Noclegi:
Śpimy (jak poprzednio) u przemiłej Pani w ośrodku Tulipan, koszt: 50 zł od osoby za dobę. LINK:
Poprzednie relacje z wyjazdów na Honoratkę znajdziecie tutaj: LINK.
Serdecznie zapraszamy do zapisów!