Najazd Krabów na Tarnobrzeg 24.09

W tym roku w Tarnobrzegu otwieraliśmy sezon nurkowy, ale 24.09 na pewno nie będziemy go zamykać! Ba, można powiedzieć, że dopiero się rozkręcamy. Dlatego zapraszamy Was serdecznie na kolejny, w tym roku, wyjazd do Tarnobrzegu.

Plan działania identyczny jak przy poprzednich akcjach Klubowych: spotykamy się na miejscu o godzinie 10:00, robimy 2 nurkowania, a w czasie przerwy powierzchniowej rozpalamy grilla, więc, oprócz sprzętu nurkowego, zabierzcie ze sobą coś na ruszt :)

Tabelka do zapisów znajduje się TUTAJ

Transport do bazy nurkowej LOK Machów odbędzie się we własnym zakresie, dlatego prosimy Was o wpisywanie w tabeli, czy macie jak dojechać, czy potrzebujecie podwózki, a może możecie kogoś zabrać. kra
Koszt wejściówki do bazy nurkowej: 45 zł od nurka, 10 zł za osobę nie nurkującą.
O tym, co możecie zobaczyć pod wodą pisaliśmy TUTAJ

Aktualne warunki nurkowania z dnia 07.09.2022 :
"Widoczność do głębokości 8-9m, wynosi 7m-8m, głębiej mglisto i tajemniczo"

Serdecznie zapraszamy do zapisów!
PS. Zdjęcia z majowego wyjazdu znajdziecie TUTAJ.