Kurs KPP - kwiecień 2019

Po drobnych zawirowaniach z terminem kursu ogłaszamy: już w kwietniu uruchomiamy w Klubie kurs KPP (Kwalifikowana Pierwsza Pomoc).

Podczas kursu na zajęciach teoretycznych i praktycznych:
* dowiecie się jak pomóc poszkodowanemu, który uległ wypadkowi,
* poznacie teoretyczne podstawy, na których opiera się pierwsza pomoc przedmedyczna,
*będziecie mogli w praktyce przećwiczyć różne scenariusze wypadków i udzielania pomocy w nich poszkodowanych.

Prowadzący:
Kurs poprowadzą praktycy: strażacy oraz ratownicy medyczni, którzy na co dzień wyjeżdżają do wypadków i wiedzą jak realnie wygląda ratowanie zdrowia i życia.

Egzamin:
Kurs kończy się egzaminem państwowym, po którym uzyskujecie certyfikat ratownika. Certyfikat ten ważny jest 3 lata - po tym czasie trzeba przejść egzamin re-certyfikujący (kosze ok. 250 zł).

Szczegóły:
Termin:
Czwartki 11.04,18.04, 25.04 godzina 17.30
Sobota 13.04, 27.04 - termin opcjonalny na wypadek konieczności dodatkowych ćwiczeń godzina 9.00
Niedziela 14.04, 28.04 godzina 9.00
Miejsce: siedziba Klubu (ul. Reymonta 21A)

Koszty:
W zależności od ilości uczestników koszt wynosić będzie około 550 -600 zł

Zapisy:
W siedzibie klubu z całą kwotą.

Ilość miejsc ograniczona!