Krabowy najazd na Honoratkę edycja 2022

Ahoj Kraby!!!
Zapraszamy na kolejny wypad nurkowy - tym razem wracamy na Honoratkę!
Plan imprezy wygląda następująco:
W piątek 15 lipca po pracy wyjazd z Krakowa, planujemy dotrzeć na nocleg koło 21-22.
Sobota - 16 lipca - nurkujemy na Honoratce, potem grille, ognisko, tance, hulanka, swawola i do spania.
Niedziela - 17 sierpnia - znowu nurkujemy na Honoratce i potem wracamy do Krakowa.
Jak zawsze - zapisy pod linkiem: LINK
UWAGA: Mamy ograniczoną liczbę miejsc więc zapisujmy się szybko.
Pamiętajcie też o rezerwacji sprzętu - tutaj znajdziecie link.
Noclegi tak jak ostatnio u naszej bardzo milej Pani w ośrodku Noclegi Tulipan: LINK
Wstepnie mamy zarezerwowane 15 miejsc, ale gdyby było wiecej chętnych to będziemy pertraktowac. Cena za noclegt to 50 zł od osoby za dobę.
Standardowo będziemy mieli tez grill i ognisko.
Dojazd na chwilę obecną we własnym zakresie, ale staramy sie zorganizować też jakiegoś busa.
Honoratka jest bardzo fajnym zbiornikiem posiadającym wiele atrakcji zarówno dla świeżo upieczonych P1 jaki doświadczonych nurków technicznych.
Wiecej informacji o obiekcie znajdziecie TUTAJ
Jeżeli was tam nie było i sie zastanawiacie - zapytajcie o zdanie tych co byli w zeszlym roku - bawiliśmy sie przednio, zarówno nurkowo jak i towarzysko.
Do zobaczenia na miejscu!