Intro Nurkowe - 17.09

Marzysz o rozpoczęciu przygody z nurkowaniem? Z zachwytem oglądałeś filmy z podwodnego świata, ale nie masz pewności, czy to aktywność dla Ciebie? Fantazjujesz o uwolnieniu się od grawitacji? Trafiłeś w dobre ręce!

Przyjdź w sobotę 17 września na basen YMCA w Krakowie (link do lokalizacji: https://goo.gl/maps/nh8eDfkHm43LkgN37) i weź udział w intrze nurkowym prowadzonym przez naszych instruktorów. Intro odbędzie się w godz. 13:00-16:00.

Intro - innymi słowy nurkowanie zapoznawcze - jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. W trakcie spotkania pod okiem naszych instruktorów zapoznasz się z podstawowymi zasadami obowiązującymi podczas nurkowania. Zgłębisz tajniki podwodnej komunikacji i zaznajomisz się ze sprzętem nurkowym, który zabiera się ze sobą pod wodę.

Spokojnie, nie musisz mieć żadnego sprzętu nurkowego: my zapewnimy wszystko co niezbędne do zejścia pod wodę. Ubierzemy Cię w odpowiedni sprzęt (butla, automaty, płetwy itp.) i pod czujnym okiem instruktora rozpoczniesz swoją podwodną przygodę.

Wstęp teoretyczny oraz nurkowanie zajmą około godzinę.

Koszt intra basenowego: 100 zł

Płatność przelewem na konto:
AKP KRAB AGH ul. Reymonta 21a
tytułem: Intro nurkowe
lub osobiście w Klubie w godzinach otwarcia (pon, śr, pt od 18:00 do 21:00)

Prosimy o wpłaty maksymalnie do 14.09 - skutkiem braku wpłaty będzie wykreślenie z listy osób chętnych na nurkowanie zapoznawcze.

Zainteresowana/y? Mamy nadzieję że tak! Aby zapisać się na nurkowanie wypełnij formularz zgłoszeniowy:
a my skontaktujemy się z Tobą i przekażemy szczegółowe informacje na temat wydarzenia. Zapisy potrwają do 14.09.2022 r.

Kilka praktycznych informacji odnośnie nurkowania zapoznawczego:
- prosimy o przyjście na basen minimum 30 min przed planowaną godziną nurkowania - w tym czasie dobierzemy Ci sprzęt oraz przekażemy kilka teoretycznych informacji
- weź ze sobą rzeczy typowe na basen: strój, klapki, ręcznik itp.
- możesz zabrać ze sobą także zwykły t-shirt, który ubierzesz na strój kąpielowy - pozwoli to na bardziej komfortowe nurkowanie - bez żadnych otarć spowodowanych sprzętem nurkowym
- w szatni powołaj się na Kraba i już potem w stroju kąpielowym przyjdź na halę basenową, gdzie nasi prowadzący powiedzą co dalej.

Aleeee się cieszymy na spotkanie z Tobą! Będzie pięknie, obiecujemy! Do zobaczenia na basenie!

PS1 A tak wyglądało intro basenowe w styczniu: https://www.facebook.com/watch/?v=477284273981674&ref=sharing

PS2 Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił na wodach otwartych - daj znać mailowo lub wpadnij do Klubu, porozmawiamy o nurkowaniu w akwenie otwartym!