Halloween w Krabie, czyli Kraboween 28.10

Jak już zapewne wiecie z naszego kalendarium, pod koniec października organizujemy w naszym klubie imprezę halloweenową! Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły.
W naszym Krabowym kalendarzu pojawia się już coraz więcej wolnych weekendów (chociaż czeka nas jeszcze wyjazd na Honoratkę), ale przecież nie samym nurkowaniem człowiek żyje! Dlatego serdecznie zapraszamy naszych klubowiczów na Kraboween, czyli imprezę halloweenową w siedzibie naszego Klubu.
Wzorem ostatnich spotkań karnawałowych w Gwarku chcieliśmy, aby Kraboween był także imprezą przebieraną, jednak ostatnio doszliśmy do wniosku, że nasza salka może nie pomieścić tyłu diabłów, demonów czy duchów, dlatego rezygnujemy z tego pomysłu. Jeśli jednak macie już przygotowane przebrania na tę okazję to oczywiście zapraszamy - z przyjemnością zobaczymy wasze outfity
Zaczynamy o 20:00, lodówka oczywiście będzie zaopatrzona

Podsumowując: